KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103045
nr 1510 3045
Karin Nordlander. Fåglar. Signerad, daterad -74. Olja på pannå, 56x51 cm, yttermått inklusive ram: 59x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:38:31
6/12 09:50:52
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer